KARS SARIKAMIŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ERASMUS+ Akreditasyonu Bilgilendirme Toplantısı

T.C. Kars İl Milli Eğitim Müdürlüğü resmi genel ağ (internet) sitesinden "ERASMUS+ Akreditasyonu Bilgilendirme Toplantısı" ile ilgili bir duyuru yapıldı. Duyuruda şu ifadelere yer verildi:
ERASMUS+ Akreditasyonu Bilgilendirme Toplantısı

Kars İl Milli Eğitim Müdürlüğüne okul eğitimi alanında verilen ERASMUS Akreditasyonuna ilimizdeki tüm okullar ERASMUS+ Akreditasyon Konsorsiyum Üyesi olarak yararlanabileceklerdir. Okullarımız bünyesinde eğitim personeli (idareci ve öğretmen) ve öğrenciler okullarının konsorsiyum üyesi olması şartı ile hareketliliklere katılabileceklerdir.
 ERASMUS+ Akreditasyon Konsorsiyum Üyeliğine başvurular Kars İl Milli Eğitim Müdürlüğüne  yapılacaktır. Başvurmak isteyen okullarımıza ERASMUS+ Akreditasyon Programını  ve il müdürlüğümüze yapılacak olan başvurunun kapsamını tanıtmak amacıyla 2 Mayıs 2021 Pazar günü saat 21.00'da bir tekekonferans toplantısı yapılacaktır.  EBA zoom üzerinden yapılacak toplantının giriş bilgileri ( Meeting ID: 810 7630 4190 / Passcode: 148412) müdürlüğümüzün sosyal medya hesaplarında ve  okul müdürleri grubunda ayrıca paylaşılacaktır. 3 Mayıs 2021 pazartesi günü  müdürlüğümüzün web sayfasında bağlantısı paylaşılacak olan form aracılığı ile başvurular 2 gün içerisinde toplanacaktır.  ERASMUS+ Akreditasyon Konsorsiyum Üyeleri, toplanan başvurular arasından oluşturulan bir komisyon maarifetiyle belirlenen seçim kriterlerine göre uygun sayıda seçilecektir.

 

2021-2027 YILI ERASMUS+ PROGRAMINA İLİŞKİN BİLGİ NOTU

 

ka120-sch-kalite-standartlar

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: http://kars.meb.gov.tr/www/kars-il-milli-egitim-mudurlugu-erasmus-akreditasyonu-bilgilendirme-toplantisi/icerik/2292

Sarıkamış İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 36500 Sarıkamış/KARS - 0474 413 60 05

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.